Katowice: zaufana kancelaria usług księgowych

Biuro księgowe Advizor działa już od wielu lat i jest gotowe sprostać Państwa oczekiwaniom, zapewniając profesjonalną obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zaufało nam sporo różnych Klientów, w tym fundacji oraz stowarzyszeń, którzy docenili jakość wykonanych przez nas usług. Szanujemy Wasz czas, dlatego też dotrzymujemy wszelkich terminów. Dbamy, aby prowadzona księgowość była bez zarzutu, dzięki czemu będą mogli Państwo spokojnie skupić się na swojej działalności.

Obsługa księgowa dla fundacji i firm z Katowic

Nasze biuro rachunkowe oferuje usługi księgowe dla firm, fundacji oraz stowarzyszeń z Katowic. Doskonale znamy specyfikę organizacji pozarządowych, więc wiemy, że często zmieniają się ich potrzeby rachunkowe. Dlatego też ceny powierzanych nam zleceń są elastyczne, a także dostosowane do aktualnych wymagań Klienta. Mogą oni liczyć na świadczenia takie jak: prowadzenie kadr i płac, ksiąg rachunkowych lub rejestrów VAT.

Przedsiębiorcy często wybierają outsourcing księgowy, ponieważ jest to finansowo opłacalna opcja. Bez względu na skalę działalności nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie obsługiwać małe przedsiębiorstwa, jak również duże korporacje. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem pełnej księgowości, ksiąg handlowych czy też tych dotyczących przychodów i rozchodów. Ponadto sporządzamy sprawozdania oraz raporty finansowe.

Rozliczanie podatku

Nasza firma rachunkowa świadczy usługi biura podatkowego – np. rozliczania podatku, kontaktu z ZUS-em tudzież zajmuje się sporządzaniem deklaracji do GUS. Zapewniamy, że wszystkie dokumenty będą zawsze zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi. Pomożemy również zoptymalizować obciążenia związane z podatkami.

Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa

Zajmujemy się nie tylko obsługą księgową, ale także kadrowo-płacową. Doświadczeni specjaliści dbają o prawidłowe, terminowe rozliczenia wynagrodzeń, deklaracje ZUS oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji. Jesteśmy nastawieni na sukces Waszej działalności, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zarówno pracownicy, jak i Państwo byli w pełni zadowoleni.

Najlepsze biuro księgowe dla Klientów z Katowic

Firma księgowa Advizor to gwarancja najwyższej jakości obsługi księgowej firm, fundacji, stowarzyszeń oraz osób prywatnych. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam dopasować ofertę do Waszych aktualnych potrzeb. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etyki zawodowej, a oprócz tego stale aktualizujemy swoją wiedzę.

Zainteresowanych usługami rachunkowymi z Katowic serdecznie zapraszamy do kontaktu.