Advizor to zaufane biuro rachunkowe oferujące swoje usługi dla zainteresowanych z Dąbrowy Górniczej lub okolic. Naszą pracę wykonujemy już od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie. Współpracujemy z osobami prywatnymi, jak również z małymi oraz dużymi firmami. Nieważne, czy potrzebują Państwo prowadzenia pełnej księgowości, ksiąg handlowych, obsługi kadr i płac, czy sporządzania raportów finansowych – możecie być pewni, że podejdziemy do Waszych zleceń indywidualnie oraz z należytą starannością. Częściowo działamy również jako biuro podatkowe, świadcząc usługi takie jak kontakt z ZUS-em lub sporządzanie deklaracji podatkowych.

Advizor – biuro rachunkowe, któremu zaufało już wielu przedsiębiorców

Od wielu już lat działamy jako biuro rachunkowe, świadcząc najwyższej jakości usługi księgowe dla Klientów z Dąbrowy Górniczej i okolic. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, dokumentacji dot. przychodów/rozchodów czy deklaracji podatkowych, a także sporządzaniem raportów finansowych. Poza tym rzetelnie obsługujemy też dział kadr i płac, prowadząc m.in. akta osobowe osób zatrudnionych. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści posiadający niezbędną wiedzę, jak również zdobyte przez lata pracy zawodowej doświadczenie, dzięki którym świetnie poradzą sobie z każdym wyzwaniem związanym z rachunkowością przedsiębiorstwa. Dopilnują, by wszystkie terminy – comiesięczne czy coroczne – w księgowości zostały zachowane, a raporty były przygotowane zawsze na czas. Najważniejszy jest dla nas Wasz sukces, dlatego warto wybrać nasze biuro rachunkowe Advizor. Współpraca z nami zawsze przebiega sprawnie, profesjonalnie, a także rzetelnie. Mogą nam Państwo zaufać!

Dąbrowa Górnicza: obsługa księgowa i kadrowo-płacowa

W Advizor rozumiemy, że wszyscy nasi Klienci mają swoje unikalne potrzeby związane z obszarem finansów tudzież rachunkowości. Dlatego wśród naszej oferty znajdą Państwo zarówno usługi księgowe, jak i kadrowo-płacowe. Jak wcześniej już wspominaliśmy, zajmujemy się między innymi prowadzeniem ksiąg lub rejestru VAT, sporządzaniem list płac, dokumentacji finansowych oraz kadrowych, a także pomagamy ze sprawami podatkowymi. To Wy decydujecie, jakie dokładnie czynności chcecie nam zlecić, a my odpowiednio dostosujemy umowę, względem której skonsultujemy z Wami cenę.

Mamy na celu dobro działalności Klientów, a więc każdy z nich może liczyć na pełne zaangażowanie w ich sprawy. Jeśli więc poszukują Państwo profesjonalnego biura księgowego w okolicy Dąbrowy Górniczej, gotowego dostosować się do Waszych potrzeb, to Advizor jest właśnie dla Was. Zapraszamy do kontaktu z nami już dziś, aby omówić szczegóły współpracy!