Zaufane biuro księgowe, które sumiennie wykonuje swoje obowiązki, to niezbędny partner dla każdej profesjonalnie prowadzonej działalności. Korzystanie z wiedzy oraz doświadczenia specjalistów z firmy zewnętrznej stanowi doskonałą opcję dla przedsiębiorstw, które z wielu przyczyn nie chcą bądź nie mogą zatrudnić własnych księgowych. Jedne z powodów to m.in. kwestie finansowe lub organizacyjne. Natomiast zdecydowanie się na zewnętrzną obsługę księgową daje sporo korzyści. Przekonajcie się Państwo, jak dużo możemy dla Was zrobić – zapraszamy do współpracy!

Advizor – usługi księgowe w Chorzowie i nie tylko!

Będąc sprawnie działającym zespołem, realizujemy zadania z zakresu prowadzenia księgowości dla przedsiębiorstw w różnych miastach województwa śląskiego. Dzięki naszej elastyczności bez problemu współpracujemy z wieloma firmami, skutecznie wykonując takie obowiązki jak prowadzenie ksiąg handlowych, obsługa kadrowo-płacowa czy sporządzanie raportów finansowych. Jako profesjonalne biuro rachunkowe zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Klienta i jego potrzeby. Dlatego też jeśli Państwa dotychczasowy księgowy nie radzi sobie z powierzonymi zadaniami, postawcie na nas!

Pełna księgowość dla firm m.in. na terenie Chorzowa

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomagamy nie tylko w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz innych dokumentacji związanych z zakupem bądź sprzedażą towarów czy usług. Nasze biuro rachunkowe stanowi także łącznik z urzędem skarbowym – pomagamy każdemu przedsiębiorcy dopilnować zobowiązań fiskalnych, dzięki czemu można uniknąć kar finansowych czy kontroli. Jesteśmy profesjonalistami – mogą nam Państwo zaufać!