Jesteśmy grupą księgowych działających na lokalnym rynku od kilkunastu lat, choć pod obecną formą prawną, tj. Advizor Sp. z o.o. działamy od roku 2012. Dlaczego właśnie my? Odpowiedź zdaje się być prosta. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy z chęcią, a nie z przymusu wykonują swój zawód.

Starożytny mędrzec, Konfucjusz powiedział:

„Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować”.

Jest to nasze motto, które z dumą prezentujemy!


dobry księgowy

dobry księgowy

Biuro rachunkowe Advizor Sp. z o.o. - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

Advizor Sp. z o.o. to działające w Sosnowcu biuro rachunkowe, którego siedziba znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Małachowskiego 28. Świadczymy usługi księgowe, specjalizując się w prowadzeniu ksiąg handlowych, dokumentacji dotyczącej przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtu. Obsługujemy także dział kadr i płac, podejmując się sporządzania kompleksowej dokumentacji pracowniczej i prowadzenia akt osobowych osób zatrudnionych.

Zapewniamy usługi księgowe dla mikro i małych przedsiębiorstw. Blisko współpracujemy z naszymi Klientami dostarczając im niezbędnych usług księgowych, aby ułatwić przetrwanie na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiło, że umożliwiliśmy wzrost wielu biznesów. Pomagamy właścicielom firm robić to, co potrafią robić najlepiej, aby osiągali optymalne wyniki swoich działań.


biuro rachunkowe sosnowiec, dobry księgowy sosnowiec, dobra księgowa sosnowiec księgowość sosnowiec, rozliczenie pit sosnowiec zeznania roczne Sosnowiec, pity sosnowiec, usługi księgowe outsourcing Sosnowiec, usługi księgowe Sosnowiec biuro rachunkowe sosnowiec, rozliczanie pitów w sosnowcu