Biuro rachunkowe Advizor – dla Klientów z Będzina

Do współpracy z naszym biurem księgowym zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Będzina i okolic. Tworzymy wykwalifikowaną kadrę księgowych posiadających wieloletnie doświadczenie. Doskonale znamy się na przepisach podatkowych, jak również rachunkowo-finansowych, a do tego stale aktualizujemy swoją wiedzę. Jedne z najczęściej wybieranych usług to: prowadzenie pełnej księgowości (w tym ksiąg handlowych), obsługa kadrowo-płacowa i pomoc w zakładaniu lub likwidowaniu działalności gospodarczych. Nasza oferta stanowi gwarancję rzetelności, terminowości oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Advizor – biuro księgowe, jakich mało!

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe zapewnia skuteczną pomoc podczas wprowadzania aktualnych, nierzadko również innowacyjnych rozwiązań w księgowości, które usprawnią oraz usystematyzują działanie Waszego przedsiębiorstwa. Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę księgową, m.in. z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych bądź dokumentacji dot. przychodów/rozchodów, jak również przygotowywania raportów finansowych. Co więcej, obsługujemy też dział kadr i płac, o czym wspominamy więcej poniżej. Przez lata swojej pracy zyskaliśmy miano cenionego na rynku biura księgowego, w którego ręce bez obaw można powierzyć najważniejsze obowiązki związane z rachunkowością działalności. Zapewniamy, że sukces Waszej firmy jest dla nas najważniejszy, a nie będzie on możliwy bez rzetelnego prowadzenia pełnej księgowości. W biurze rachunkowym Avizor pracują wykwalifikowani księgowi, dla których praca to również pasja, a sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych czy bieżąca weryfikacja faktur nie stanowią żadnego problemu. Można nam w 100% zaufać! Jeśli prowadzą Państwo firmę na terenie Będzina lub jego okolic, świetnie się składa, ponieważ do Was kierujemy swoją ofertę usługową. Co należy do naszych specjalizacji?

Prowadzenie księgowości: Będzin

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym oferującym kompleksowe usługi księgowe podmiotom z Będzina. Wśród nich znajdują się: bilans i rachunek zysków oraz strat, prowadzenie ksiąg handlowych, a także sporządzanie raportów finansowych lub sprawozdań GUS. Świadczenia te zawsze dostosowujemy do specyfiki działalności Klienta.

Obsługa kadrowo-płacowa – dla podmiotów z Będzina

Oprócz obsługi księgowej zajmujemy się również kadrami i płacami. Zakres wykonywanych przez nas czynności jest naprawdę szeroki – od sporządzania list płac, poprzez przygotowanie różnych dokumentów (teczki, ZUS, ubezpieczenia), aż po przeprowadzanie przeglądów procedur rachunkowych. Mamy na celu dobro Klienta oraz jego pracowników, dlatego też realizujemy każde zlecenie z pełnym zaangażowaniem. Ponadto to Państwo decydują, jak długo będzie trwać współpraca z naszym biurem.

Wybierając Advizor, wybieracie nie tylko usługi księgowe, ale także spokój i pewność, że Wasze finanse są w profesjonalnych rękach. Zapraszamy zainteresowanych z Będzina do kontaktu z naszym biurem księgowym za pomocą formularza.