Biuro rachunkowe Advizor – dla Klientów z Będzina

Do współpracy z naszym biurem księgowym zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Będzina i okolic. Tworzymy wykwalifikowaną kadrę księgowych posiadających wieloletnie doświadczenie. Doskonale znamy się na przepisach podatkowych, jak również rachunkowo-finansowych, a do tego stale aktualizujemy swoją wiedzę. Jedne z najczęściej wybieranych usług to: prowadzenie pełnej księgowości (w tym ksiąg handlowych), obsługa kadrowo-płacowa i pomoc w zakładaniu lub likwidowaniu działalności gospodarczych. Nasza oferta to gwarancja rzetelności, terminowości oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Będzin: prowadzenie księgowości

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym oferującym kompleksowe usługi księgowe podmiotom z Będzina. Wśród nich znajdują się: bilans i rachunek zysków oraz strat, prowadzenie ksiąg handlowych, a także sporządzanie raportów finansowych lub sprawozdań GUS. Świadczenia te zawsze dostosowujemy do specyfiki działalności Klienta.

Obsługa kadrowo-płacowa – dla podmiotów z Będzina

Oprócz obsługi księgowej zajmujemy się również kadrami i płacami. Zakres wykonywanych przez nas czynności jest naprawdę szeroki – od sporządzania list płac, poprzez przygotowanie różnych dokumentów (teczki, ZUS, ubezpieczenia) aż po przeprowadzanie przeglądów procedur rachunkowych. Mamy na celu dobro Klienta oraz jego pracowników, dlatego też realizujemy każde zlecenie z pełnym zaangażowaniem. Ponadto to Państwo decydują, jak długo będzie trwać współpraca z naszym biurem.

Wybierając Advizor, wybieracie nie tylko usługi księgowe, ale także spokój i pewność, że Wasze finanse są w profesjonalnych rękach. Zapraszamy zainteresowanych z Będzina do kontaktu z naszym biurem księgowym za pomocą formularza.