Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

O nas

Jesteśmy grupą księgowych działających na rynku od kilkunastu lat, choć pod obecną formą prawną, tj. Advizor Sp. z o.o. działamy od roku 2012.

Dlaczego właśnie my? Odpowiedź zdaje się być prosta. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy z chęcią, a nie z przymusu wykonują swój zawód.
Pewien starożytny mędrzec powiedział:

 

"Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować".


Jest to nasze motto, które z dumą prezentujemy!

 


Firma: Kancelaria Podatkowo-Księgowa Advizor Sp. z o.o.

 

 

Advizor Sp. z o.o. to działające w Sosnowcu biuro rachunkowe, którego siedziba znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Małachowskiego 28. Świadczymy usługi księgowe, specjalizując się w prowadzeniu ksiąg handlowych, dokumentacji dotyczącej przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtu. Obsługujemy także dział kadr i płac, również w formie outsourcingu, podejmując się sporządzania kompleksowej dokumentacji pracowniczej i prowadzenia akt osobowych osób zatrudnionych.

Zapewniamy usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Blisko współpracujemy z naszymi Klientami dostarczając im niezbędnych usług księgowych, aby ułatwić przetrwanie na dzisiejszym konkurencyjnym rynku.
Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiło, że umożliwiliśmy wzrost wielu biznesów. Pomagamy właścicielom firm robić to, co potrafią robić najlepiej, aby osiągali optymalne wyniki swoich działań.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?